“Aydın Bş. Bld. müsabakası bizim için değerliydi. Aydın deplasmanı hiçbir vakit kolay olmamıştı. Galip geldiğimiz, gaye maçlarımızdan birini daha kazandığımız için memnunuz. Beşiktaş’ın gücünü bir defa daha göstermiş olduk. Deplasmanda bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza çok teşekkür ederiz.”
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.