“Galibiyetten ötürü kadrom ve kendim ismine çok memnunum. Benim Ufuk Sarıca’ya ve Pınar Karşıyaka ne kadar sempati duyduğumu herkes biliyor. Pınar Karşıyaka çok uygun bir ekip ve Türkiye ligi için çok kıymetli bir grup. Birinci saniyeden son saniyeye kadar çok önemli oynadığı için kadromu tebrik ediyorum. Maçta sakatlıklardan sakındık, dakikaları dağıttık. Mincidelice JL Bourg maçını da nasıl oynayacağımızı da görmek istedik.”
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.