Ruud Gullit: ”Mbappe, Real Madrid’i reddedemez”

Hollanda futbolunun efsane oyuncularından Ruud Gullit, Kylian Mbappe’nin Real Madrid’e muhtemel transferi hakkında konuştu.

Real Madrid’in teklifinin geri çevrilemez olduğunu söyleyen Gullit, ”Real Madrid dünyanın en büyük kulübüdür. Madrid sizi ararsa reddetmek yerine her vakit evet dersiniz. Madrid’in en yeterli oyuncularla mukavele imzalamak istediğini anlıyorum, bu yüzden Cristiano Ronaldo ve bunun üzere öteki oyuncuları aldılar.” dedi.

Mbappe’nin Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak istediğini söyleyen Hollandalı isim, ”Mbappe’nin Real Madrid ile kupalar kazanabileceğine inandığını anlıyorum. PSG ile de çok şey kazandı lakin Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak istiyor ve tahminen de bunun PSG’de olmayacağını düşünüyor. PSG’de de hala bunu yapabileceğini düşünüyorum, âlâ bir kadro olduklarını düşünüyorum fakat uzun müddettir orada ve değişiklik istiyor” formunda konuştu.

PSG İLE BAĞLARI KOPUYOR

Kylian Mbappe, Real Madrid ile anlaştığı öne sürülen savlardan sonra PSG’nin oynadığı son maçlarda oyundan çıkarılmaya başlamış ve teknik yönetici Luis Enrique, bu tercihi üzerine ”Mbappe’siz oynamaya alışmalıyız” yorumunu yapmıştı.

Exit mobile version