Dzeko’dan grup arkadaşlarına; “Fenerbahçe olduğumuzu gösterelim”

Fenerbahçe‘nin Boşnak yıldızı Edin Dzeko, Union Saint-Gilloise maçı öncesi arkadaşlarına yaptığı motivasyon konuşmasında tezli konuştu.

Ülkemizi temsil eden tek kadro olarak Fenerbahçe kaldı. Sarı-Lacivertliler, Konferans Ligi Son 16 Tipi’ndeki birinci maçında 7 Mart Perşembe günü Union Saint-Gilloise’a konuk olacak.

Tarihi bir dönem geçiren Belçika temsilcisi, bilhassa alanında oynayacağı birinci müsabakada favori olarak gösteriliyor. Fakat Edin Dzeko tıpkı görüşte değil. Geçen dönem Inter ile Şampiyonlar Ligi Finali oynadıktan sonra Sarı-Lacivertliler’e ima atan Boşnak yıldız, şiddetli müsabaka öncesi kadro arkadaşlarına bir motivasyon konuşması yaptı, ne kadar savlı olduklarını göstermeleri gerektiğinin altını çizdi.

“FENERBAHÇE OLDUĞUMUZU GÖSTERELİM”

Dünyaca ünlü golcü, “En güçlü kuralardan birini çektik. Lakin unutmayalım biz döneme başlarken bu turnuvada şampiyonluk amacıyla yola çıktık. Bu amaca ulaşmak için de güçlü rakipleri geçmemiz gerektiğini biliyorduk. Biz Fenerbahçe’yiz. Çok yetenekli ve güçlü bir takıma sahibiz. Ayrıyeten ortamızda Avrupa deneyimi yüksek birçok arkadaşımız var. Bilhassa birinci maçta talihimizi düşün görenlere, Fenerbahçe olduğumuzu gösterelim. Asla kolay lokma değiliz. Her vakit olduğu üzere Belçika’da da alana kazanmak için çıkacağız. Bunu başarıp, çeyrek final yolunda avantajlı bir skorla konutumuza dönelim” tabirlerini kullandı.  

 
Exit mobile version